آموزش در چاپخانه 2 و 3

دومین و سومین دوره از سری دوره‌های "آموزش در چاپخانه" برگزار می‌شود

گروه پژوهشی عفراوی در ائامه موفق برگزاری دوره‌های چاپ در چاپخانه اینک دوره دوم و سوم را بگزار می کند.

این دوره در چاپخانه تخصصی بسته‌بندی برگزار می‌گردد(مجتمع چاپ فرارنگ آریا به مدیریت آقای پیشعلی)، جعبه‌های چاپ شده در این چاپخانه را به سختی می‌توان در جای دیگری در ایران چاپ کرد.
این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

 

 

دوره بعدی "آموزش بستن سند وفرم بندی+محاسبه هزینه چاپ در چاپخانه است این دوره برای اولین بار است که در محیط چاپخانه برگزار می‌گردد و به همین دلیل هنرجویان عملا از نزدیک شاهد این فرآیند خواهند بود

مجتمع چاپ صنوبربه مدیریت آقای حسین کیان‌احمدی با در اختیار داشتن امکانات صحافی کتاب و کاتالوگ انتخابی مناسب برای برگزاری این دوره خاص است.


گروه پژوهشی عفراوی برای اولین باراست که اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی برای گروه‌های مختلف در محیط چاپخانه کرده است.

بهرام عفراوی، مدیریت این مجموعه، در این خصوص اعلام کرد با توجه به تجربه تدریس به شکل‌های مختلف، آموزشگاه‌ها، کنفرانس، کارگاه، شرکت‌ها، چاپخانه‌ها، خصوصی، گروهی و ... طی بیش از 15 سال، ضرورت برگزاری دوره‌هایی در محیط چاپخانه احساس می‌شد تا ضمن برخورداری از آموزش‌های تئوری، هنرجویان بتوانند به شکل عملی تجهیزات چاپخانه و کارکرد آنها را ببینند و یادگیری به شکل عمیق‌تری اتفاق افتد.

به دنبال این نیاز، بررسی‌های لازم جهت برگزاری ایده‌آل دوره انجام شد تا شرایط استانداردی برای آموزش یک دوره به دست آید. این شرایط شامل مباحث تئوری و وجود تجهیزات لازم چاپخانه را می‌شد.

باتوجه به ارتباط با چاپخانه‌های مختلف در سطح استان تهران از حدود 4 ماه پیش فهرستی از چاپخانه‌های دارای شرایط یادداشت شد و از فهرست تهیه شده بازدید مجدد از چاپخانه‌ها، جهت بررسی دقیق‌تر امکان برگزاری دوره صورت گرفت، و در نهایت برای برگزاری اولین دوره، مجتمع چاپی صنوبر با مدیریت آقای حسین کیان‌احمدی انتخاب گردید و ایشان با گفتگوهای انجام شده لطف فرموده و حامی این حرکت شدنند. 

مخاطبین دوره:
روابط عمومی سازمانها، شرکت‌ها و ارگانها، طراحان گرافیک، ناظران چاپ، ناشران،

همگی دست‌اندرکاران فرآیند چاپ همچون صحافان، کاغذفروشان و ... و حتی کارفرمایانی که سفارشات چاپی متعددی دارند

لینک های مهم

چاپسا | سفارش ، محاسبه و ثبت و سفارشات چاپی

چاپسا | محتوا ، ارائه محتوای آموزش ویدیویی،‌ کتابچه و فایل

 

 

 

ورود به سایت